Busy do Belgia z Białegostoku

West Trans Białystok

Komfortowe busy z pełnym wyposażeniem do Belgii

Busy West Trans na trasie Białystok – Bruksela zapewniają pełen komfort podróży dzięki swojemu wyposażeniu. Korzystając z naszych usług, podróżujecie Państwo luksusowymi 9-osobowymi busami marki Renault Trafic. Każdy pojazd jest wyposażony w klimatyzację wielostrefową, nawigację GPS oraz wygodne fotele. Ponadto możliwość przewozu dużej ilości bagażu gwarantuje pojemny bagażnik.

0 +
Zadowolonych Klientów
0 +
Aktywnych busów
0 k+
Pokonanych kilometrów
0 +
Miejscowości

Wygodne podróżowanie do Belgii z Białegostoku

Dodatkowo, nasza oferta obejmuje bezproblemowy dojazd w obie strony, dzięki elastycznemu rozkładowi jazdy oraz dogodnym punktom odbioru i podróży. Nie musisz martwić się o organizację transportu – West Trans Białystok zajmiemy się tym za Ciebie, zapewniając wygodne i bezstresowe podróżowanie busem między Białymstokiem a Brukselą.
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej. Posiadamy wszystkie wymagane licencje oraz ubezpieczenie, co świadczy o naszej wiarygodności i profesjonalizmie. Nasza załoga składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, którzy dbają o bezpieczeństwo i komfort podróżujących.
Osoba podróżująca busem na trasie Polska - Niemcy - Belgia - Holandia
PROMOCJA!

6 PRZEJAZD -50%

Bus West Trans

aby skorzystać z promocji